Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Wysoka Głogowska - Oferty „sprzedam mieszkanie”

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Wysoka Głogowska

Wysoka Głogowska,podkarpackie

559 700 zł94,40 m² 5 929,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro w-nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę domu w stanie deweloperskim zlokalizowaną w Wysokiej Głogowskiej. Inwestycja budowlana składa się z kompaktowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Wysoka Głogowska

Wysoka Głogowska,podkarpackie

529 000 zł57,61 m² 9 182,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w zabudowie bliźniaczej - Wysoka Głogowska! Nieruchomość położona na 11- arowej działce w Wysokiej Głogowskiej, tuż przy granicy z Tajęciną.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szkolna

Wysoka Głogowska,podkarpackie

574 600 zł94,40 m² 6 086,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej - dwupoziomowe, przestronne mieszkania z dużymi ogródkami oraz garażem. Opis nieruchomości: - pow. 94,4m2 - łącznie 4 pokoje + wc + łazienka +.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

399 000 zł36,60 m² 10 901,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Opis: ustawne mieszkanie 2 pokojowe 36,6 m2 z osobną kuchnią do indywidualnej aranżacji + balkon + 2 pomieszczenia gospodarcze. Mieszkanie jest bardzo jasne, od południowej strony, za oknem zielono,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Wilkowyja,Rzeszów(Wysoka Głogowska + 14 km)

619 000 zł89,95 m² 6 881,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 89,95 m2 + taras dachowy o pow. ok. 54 m2 w nowym etapie osiedla mieszkań w zab. szeregowej w Malawie (zjazd z ul. Lwowskiej).

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście Południe,Rzeszów(Wysoka Głogowska + 14 km)

1 065 350 zł71,50 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:9/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkania W43 w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie, ul. Fryderyka Szopena. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze 41 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,79 m² 10 027,65 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 39,79 m , położonego na 9 piętrze w 11-piętrowym wieżowcu przy ul. Sportowej 2 w Rzeszowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Ćwiklińskiej

Zalesie,Rzeszów(Wysoka Głogowska + 14 km)

990 000 zł88 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m , usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z windą. Mieszkanie jest w pełni urządzone i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów(Wysoka Głogowska + 14 km)

459 000 zł61,07 m² 7 515,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - komfortowe mieszkanie 3-pokojowe Z balkonem | rzeszów, ul. Wieniawskiego - os. Słocina Przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji położonej na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów(Wysoka Głogowska + 14 km)

445 000 zł62,69 m² 7 098,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro nieruchomości Eagles estate przedstawia kameralne osiedle składające się z 30 mieszkań w zabudowie szeregowej, zlokalizowane przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Inwestycja powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Pelczara

Rzeszów(Wysoka Głogowska + 14 km)

494 000 zł53,50 m² 9 233,64 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,5 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Pelczara, usytuowane na IX piętrze w wysokim bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Przybyszówka,Rzeszów(Wysoka Głogowska + 14 km)

459 000 zł60,18 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Krakowskiej. Powstające osiedle składa się z budynków w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolbego

Baranówka,Rzeszów(Wysoka Głogowska + 14 km)

729 000 zł61 m² 11 950,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4-pokojowe mieszkanie z garażem / ul. Kolbego / Baranówka / Rzeszów. Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie położone na nowym osiedlu przy ul. Kolbego w dzielnicy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij